Kolektiv

 

Rb Prezime i ime Radno mesto
1. Škorić Viktor

Nastavnik srpskog jezika
2. Golušin Jelena

Nastavnica srpskog jezika
3. Popov Srđan

Nastavnik srpskog jezika
4. Pap Isidora

Nastavnica matematike
5. Ljubica Dimitrijević Mirkov

Nastavnica matematike
6. Jelena Tornjanski

Nastavnica matematike
7. Trajlov Sandra

Nastavnica engleskog jezika
8. Kovrlija Aleksandra

 

Nastavnica engleskog jezika
9. Uvalin Dragana Nastavnica engleskog jezika
10. Kovalik Gavrilov Renata

Nastavnica engleskog jezika
11. Radivojša Olivera Nastavnica nemačkog jezika
13. Avramov Selena Nastavnica likovne kulture
14. Krstić Aleksandra Nastavnica muzičke kulture
15. Pešić Vera

Nastavnica istorije
16. Neda Popov Rakazov

Nastavnica građanskog vaspitanja
17. Filipov Anđelija

 

Nastavnica geografije
18. Srdić Zorica Nastavnica geografije
19. Radnović Nadica

Nastavnica geografije
20. Mirkov Aleksandra

Nastavnica fizike
21. Štetin Vidica

Nastavnica biologije
22. Jasmina Bešlin

 

Nastavnica biologije
23. Tornjanski Olivera

Nastavnica hemije
24. Nađalin Dragan

Nastavnik tehnike i tehnologije
25. Ostojić Dalibor

Nastavnik tehnike i tehnologije, informatike i matematike
26. Vlahović Ivica Nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja
27. Konrad Marijana Nastavnica fizičkog i zdravstvenog vaspitanja
28. Pandurović Milena Nastavnica informatike i računarstva
30. Škorić Etelka

Učiteljica na mađarskom nastavnom jeziku
31. Tot Silvija

Učiteljica na mađarskom nastavnom jeziku
32. Pušić Radmila

Učiteljica 4. razreda
33. Žijan Vera

Učiteljica 4. razreda
34. Terzin Duško

Učitelj 4. razreda
35. Đurin Vera

Učiteljica 1. razreda
36. Radnović Marica

Učiteljica 1. razreda
37. Stamenković Dušica

Učiteljica 1. razreda
38. Arsenov Biljana

Učiteljica 2. razreda
39. Nađ Jelena

Učiteljica 2. razreda
39. Mirjana Dujin

 

 

Učiteljica 2. razreda
40. Popov Dragica

Učiteljica 3. razreda
41. Popov Nada Učiteljica 3. razreda
41. Jelena Bošković

 

Učiteljica 3. razreda
42. Cucić Branislav

 

Nastavnik informatike i računarstva i matematike

Administrativni radnik

43. Miloš Petrović

 

Veroučitelj
44. Mičik Bela

Veroučitelj
45. Gole Jorgin Snežana

 

Učiteljica u posebnoj grupi
46. Nikolić Vera

Učiteljica u posebnoj grupi
47. Tornjanski Smilja

Učiteljica u posebnoj grupi
48. Stojkov Stevan

Pedagoški asistent
49. Golušin Vladimir

Direktor
50. Berbakov Sanja Pedagog
51. Ignjatović Munćan Jelena

Psiholog
52. Mirkov Vladimir

Bibliotekar
53. Marijana Vojnović Bibliotekar
54. Bolozan Snežana Sekretar
55. Vojnović Tomislav Knjigovođa
56. Šipoš Jovana Finansijski radnik
57. Filipov Ivana Servirka
58. Bešlin Anđelka Čistačica
59. Rajtarov Dragan Domar – ložač
60. Brežančić Danica Čistačica
61. Bajin Dušica Čistačica
62. Maleš Molnar Valika Čistačica
63. Feješ Marika Čistačica
64. Tornjanski Dubravka Čistačica
65. Radojčin Milica Čistačica
66. Trailov Maja Čistačica
67. Lalić Dragoljub Pomoćni radnik