Kolektiv

 

Rb Prezime i ime Radno mesto
1. Škorić Viktor

Nastavnik srpskog jezika

Kodovi za Google učionicu:

  • za V3 : xngryifr
  • za VIII1 : vpuata6
  • za VIII3 : twggszw
2. Golušin Jelena

Nastavnica srpskog jezika

Kodovi za Google učionicu:

  • za VI razred:  gvm34bc 
  • za VII razred:  hinxraz

 

3. Popov Srđan

Nastavnik srpskog jezika

Kodovi za Google učionicu:

  • za V razred:  25y6s7a
  • za VII razred: o5wr6uo
  • za VIII razred:  lt6be5g
4. Pap Isidora

Nastavnica matematike

Kodovi za Google učionicu:

  • za 7. razreda: a6jnpez
  • za 8 razred: izdmqav
5. Ljubica Dimitrijević Mirkov

Nastavnica matematike

Kodovi za Google učionicu:

  • za V1 razred:  sdfzepk
  • za V2 razred:   zxwd4vn
  • za VI1 razred:  bdda6rr
  • za VI2 razred: 62ke5ea
  • za  VI3 razred: qs7tukf

 

 

6. Jelena Tornjanski

Nastavnica matematike

 

7. Trajlov Sandra

Nastavnica engleskog jezika

Kodovi za Google učionicu:

  •  za 7. razred: 4mweylj
  •  za 8. razred:  eoi5e5i
8. Kovrlija Aleksandra

 

Nastavnica engleskog jezika
9. Uvalin Dragana Nastavnica engleskog jezika

Kodovi za Google učionicu:

  •  za 5. razred:  z3l2xux
  •  za 6. razred : b2tz275
  •  za 8. razred: ia6tjfx
10. Kovalik Gavrilov Renata

Nastavnica engleskog jezika
11. Radivojša Olivera Nastavnica nemačkog jezika

Kodovi za Google učionicu za:

  • 5-1  mkds57y
  • 5-2  pgahzu5
  • 5-3  vsbb4in
  • 6-1: soddhe2
  • 6-2: vjf727u
  • 6-3: ytpudvv
  • 7-1: yagwcev
  • 7-2: 4hme2hn
  • 7-3: wkfcval
  • 8-1: tk2lezp
  • 8-2: ee2atsg
  • 8-3: zlbtiab
13. Avramov Selena Nastavnica likovne kulture

Grupa za rad (klknite na link):

Selena Likovno

 

14. Krstić Aleksandra Nastavnica muzičke kulture

Kodovi za Google učionice: 

  • za 5. razred : eeoogtx
  • za 6. razreda: i7ynisw
  • za 7. razred: sa3ragi
  • za 8. razred: cpd4klh
15. Pešić Vera

Nastavnica istorije

Kodovi za Google učionicu:

  • za V razred: r5h7fhx
  • za VI razred: uwiw64l
  • za VII razred: ts4myms
  • za VIII razred: fzonbjo
16. Neda Popov Rakazov

Nastavnica građanskog vaspitanja

Kodovi za Google učionice:

  • za V razred: 6xyei5i
  • za VI razred: 3zdiwyt
  • za VII razred: h3kzkf6
  • za VIII razred: wyxchrp
17. Filipov Anđelija

 

Nastavnica geografije

Kodovi za Google učionice:

  • za 5/1: 3kbkia2 
  • za 5/2: ebm5kjd
18. Srdić Zorica Nastavnica geografije

Kodovi za Google učionicu:

  • za 5-3 razred: ce76njp
  • za 6-1 razred: 2yrcavo
  • za 6-2 razred: gke53gj
  • za 6-3 razred: 7bvn77x
  • za 7-1 razred: 52r4m3g
  • za 7-2 razred: whxq7op
  • za 7-3 razred: uigoyc2
19. Radnović Nadica

Nastavnica geografije

Kod za Google učionicu:

  • za VIII razred: qbninbx
20. Mirkov Aleksandra

Nastavnica fizike

Kodovi za Google učionicu:

  •  za VI razred: hrx7f5i
  • za VII razred: rbqcxyx
  •  za VIII razred:  7ujslek
21. Štetin Vidica

Nastavnica biologije

Kodovi za Google učionicu:

  •  V1 razred: 4xx5ijh
  • V2 razred: qctsvmi
  • VI1 razred: 5seqk2u
  • VI2 razred:  jrivruz
  • VII1 razred:  ivwjpgt
  • VII2 razred: wv42hhr
  • VII3 razred: fyctm2p
  • VIII1 razred: a7fh7oc
  • VIII2 razred: ieoavit
  • VIII3 razred: pcwlul2
22. Leona Katona

Nastavnica biologije

Kodovi za Google učionice:

  • za V razred: gsmo34z
  • za VI razred: jdvt67c
23. Tornjanski Olivera

Nastavnica hemije

Kodovi za Google učionicu:

  • za 7.  razred:  6m3al6z
  • za 8. razred:  m52bcrv
24. Nađalin Dragan

Nastavnik tehnike i tehnologije

Kodovi za Google učionice za:

V1 – bg63py3

V2 – if43dxl

V3 – hzxs6wi

VI1 – vhqod7i

VI2 – h3r7pv3

VI3 – jyrsnxq

VII1 – 3hlh5at

VII2 – ksukltj

VII3 – nutrgom

VIII1- ec7itgk

VIII2 – pinxwvo

VIII3 – oswd7f4

25. Ostojić Dalibor

Nastavnik tehnike i tehnologije, informatike i matematike

Kod za Google učionicu matematike:

  • za 8 razred: yahuyyu

Kodovi za Google učionice informatike:

  • za V1: skzhrwc 
  • za VI2: ynomo52
    za VI3: atr2yws
26. Vlahović Ivica Nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja

  • za 5. razred: zbryix6
  • za 6. razred: icjfbfu
  • za 7. razred: dassc60
  • za 8. razred: xnrmsw7
27. Konrad Marijana Nastavnica fizičkog i zdravstvenog vaspitanja

  • za 5. razred: zbryix6
  • za 6. razred: icjfbfu
  • za 7. razred: dassc60
  • za 8. razred: xnrmsw7
28. Pandurović Milena Nastavnica informatike i računarstva

Kodovi za Google učionice:

6-1 odxqai6

6-2 55ee7ev

6-3 qtgjd6t

7-2 gj2coat

8-1 rge3xhv

30. Škorić Etelka

Učiteljica na mađarskom nastavnom jeziku
31. Tot Silvija

Učiteljica na mađarskom nastavnom jeziku
32. Pušić Radmila

Učiteljica 4. razreda
33. Žijan Vera

Učiteljica 4. razreda
34. Terzin Duško

Učitelj 4. razreda
35. Đurin Vera

Učiteljica 1. razreda
36. Radnović Marica

Učiteljica 1. razreda
37. Stamenković Dušica

Učiteljica 1. razreda
38. Arsenov Biljana

Učiteljica 2. razreda
39. Nađ Jelena

Učiteljica 2. razreda
39. Mirjana Dujin

 

 

Učiteljica 2. razreda
40. Popov Dragica

Učiteljica 3. razreda
41. Popov Nada Učiteljica 3. razreda
41. Jelena Bošković

 

Učiteljica 3. razreda
42. Cucić Branislav

 

Nastavnik informatike i računarstva i matematike

Predmet KOD
5-3 Matematika 7zyizd3
5-1 Informatika 5fnvd2t
5-2 Informatika mjmjnsy
5-3 Informatika ycix3hm
6-1 Informatika odxqai6
6-2 Informatika 55ee7ev
6-3 Informatika qtgjd6t
7-1 Informatika dfxo5z3
7-2 Informatika gj2coat
7-3 Informatika 4lz4sg3
8-1 Informatika rqe3xhv
8-2 Informatika b2t7bny
8-3 Informatika 7lgwyyx

 

Administrativni radnik

43. Miloš Petrović

 

Veroučitelj
44. Mičik Bela

Veroučitelj
45. Gole Jorgin Snežana

 

Učiteljica u posebnoj grupi
46. Nikolić Vera

Učiteljica u posebnoj grupi
47. Tornjanski Smilja

Učiteljica u posebnoj grupi
48. Stojkov Stevan

Pedagoški asistent
49. Golušin Vladimir

Direktor
50. Berbakov Sanja Pedagog
51. Ignjatović Munćan Jelena

Psiholog
52. Mirkov Vladimir

Bibliotekar
53. Marijana Vojnović Bibliotekar
54. Bolozan Snežana Sekretar
55. Vojnović Tomislav Knjigovođa
56. Šipoš Jovana Finansijski radnik
57. Filipov Ivana Servirka
58. Bešlin Anđelka Čistačica
59. Rajtarov Dragan Domar – ložač
60. Brežančić Danica Čistačica
61. Bajin Dušica Čistačica
62. Maleš Molnar Valika Čistačica
63. Feješ Marika Čistačica
64. Tornjanski Dubravka Čistačica
65. Radojčin Milica Čistačica
66. Trailov Maja Čistačica
67. Lalić Dragoljub Pomoćni radnik