Обавештење за осмаке – Пробни завршни испит (2. део)

Молимо осмаке и њихове родитеље да пажљиво прочитају упутство, да контактирају одељенске старешине и дају податке о стварним техничким могућностима сваког ученика, да би ми могли припремити штампане материјале за оне који немају услова за рад на наведеној платформи.

Препорука је да што више ученика обезбеди коришћење рачунара три дана у којима ће бити реализовано тестирање.

Молимо родитеље да омогуће деци приступ рачунару у наведеним терминима.

У периоду који нам предстоји – до 22. априла, ученици ће информације у вези са пробним завршним испитом добијати од својих одељенских старешина и на школском сајту.

По потреби (додатна обавештења, упутства…), можете се директно обратити на школски мејл (oсnmilosevo@gmail.com) или мејл Сање Бербаков, педагога (sanja.berbakov.023@gmail.com).

Срећно свима – чувајте своје здравље, користите прилику за учење, ухватите се у коштац и са овим задацима – све ви то можете, надамо се и да хоћете!