Reč direktora

Poštovani prijatelji naše škole,

Posvećenost, odgovornost, kreativnost – samo su reči koje želim da pretvorim u delo, ali koje mogu ukratko (ako je to moguće) da predstave moj put u svetu obrazovanja.

Sve ono što pružamo našim najvažnijim članovima društva, deci, su dragoceni trenuci koji grade jednu zdravu zajednicu. Izazovi koji su pred nama jesu ozbiljni i traže hrabrost i predanost, ali ako imamo volje, biće sigurno i načina da pronađemo pravi put za njihovo rešenje.

U razvijenoj saradnji među svim činiocima školskog života, a pre svega saradnja u trouglu: učenik – škola – roditelj, je i ključ osećanja zajedništva i našeg sveopšteg napretka.

Želim nam uspešan rad i saradnju, dobro zdravlje i vremena i snage da ostvarimo sve što želimo!