Objava sa Facebook-a

U Osnovnoj školi ,,Josif Marinković“ u Novom Bečeju danas se održao radni sastanak raznih predstavnika naše lokalne sredine sa Ivanom Cenerić iz Centra za obrazovne politike i predstavnicima UNICEF-a udružene oko rešavanja problema osipanja učenika i ranih brakova. Uočeni su problemi i identifikovani su resuri koji nam stoje na raspolaganju: NVO Roma Novi Bečej, NVO Udruženje Roma za prosperitet Novi Bečej, pedagoški asistenti, Centar za socijalni rad, Crveni krst, Ekumenska humanitarna organizacija, Kancelarija za mlade, MUP, Udruženje roditelja i nastavnika u Novom Bečeja, romski koordinator…
Iz naše škole sastanku su prisustvovali pedagoškinja Sanja Berbakov, psihološkinja Jelena Ignjatović Munćan, pedagoški asistent Stevan Stojkov i nastavnik Branislav Cucić.

Pogledaj na Facebook-u →