Objava sa Facebook-a

Na Godišnjem sastanku Kolping društva Srbije i ove godine su učestvovali i predstavnici naše škole: nastavnici Vidica Štetin, Aleksandra Krstić i Srđan Popov i učenici Suzana Tot, Milorad Erić i Leon Zakić.
Lepa saradnja koju ostvarujemo sa ovom organizacijom i ove godine krunisana je ovim sastankom na kome smo razmenili iskustava, upoznali sjajne predavače i saradnike.
Poseban pozdrav upućujemo Zdravku Isakovom koji nas je u ovu priču uključio i sa kojim je uvek radost sarađivati.
Nastavljamo i dalje sa pričom o potrebi iskustvenog učenja koje je u osnovi Kolping društva Srbije, ali i osnov rada naše Učeničke zadruge i nastavnika i učenika koji su njoj angažovani i mi im čestitamo na čitavom trudu!

Pogledaj na Facebook-u →