Objava sa Facebook-a

Tradicionalno se opet u našoj školi održalo Opštinsko takmičenje u košarci. Verujemo da se održava na pravom mestu, mestu gde je ponikla zvezda naše košarke , Ranko Žeravica.
Mečevi su završeni i pobednici se znaju. Svima im čestitamo, pa i nama 🙂
Posebno se zahvaljujemo organizatoru takmičenja, nastavnicima Marijani Konrad i Ivicu Vlahoviću, sudijskom paru, od kojih je jedan bio i naš bivši đak, Mihajlo Grujin, Stefaniji Grujić i Tamari Perišić, koje su bile pomoćne sudije. Naravno , pozdravljamo i naše kolege iz škola/učesnica takmičenja, a zahvaljujemo se i Savezu za školski sport Opštine Novi Bečej i Miroslavu Macuri koji su nam obezbedili medalje i pehare.
Pobednicima koji su se plasirali na viši nivo takmičenja želimo puno uspeha, a to su učenici OŠ ,,Miloje Čiplić“ iz Novog Bečeja i do novog takmičenja u našoj školi, sportski pozdrav sa još nekoliko fotografija sa ovog sportsko-košarkaškog susreta…

Pogledaj na Facebook-u →